• ADRES: İkitelli Org. San. Bölgesi
    Çevre Sanayi Sitesi 5. Blok No: 25-27-29
    Başakşehir / İstanbul

  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ
    0212 577 67 78

Standart Otomotiv Rakor İmalatı

KALİTELİ VE HIZLI ÜRETİM

Uzman teknik kadromuz ile istediğiniz ürünü yapmaya hazırız.

1974′te Perşembe pazarında Standart Torna olarak faaliyete geçen firmamız, otomotiv ve hidrolik alanında rakorlar üretmeye başlamıştır. Bu alanda sektördeki standart parçaların yanı sıra özel parçaları da üreterek müşterileriyle uzun vadeli bir iş ortaklığı kurmuştur. Ülke çapında Hidrolik ve Otomotiv Bağlantı Elemanları imalatını yapan ilk firmalardan olmamız ise bize sektördeki istekleri ve çözümleri hızlı bir şekilde karşılık vermemizi sağlamıştır. Geniş makine parkurumuzla ağırlıklı olarak DIN 2353 ve DIN 74297-74327 standartlarında üretim yapmaktayız.

Standart Otomotiv Rakor İmalatı

NASIL YAPIYORUZ ?

Mevcut teknolojisiyle imalat sürecini hızlı, kaliteli ve güvenilir kılan STANDART RAKOR, AR-GE ve uzman kadrosuyla sektörün dinamiği olmuştur.

Amacımız üretimimizi ve ürün yelpazemizi korumak değil her geçen gün artırmaktır. Bu kapsamda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesiyle kalite düzeyini onaylatmıştır.

Kaliteye önem veren, hız ve deneyimi bir arada sunan STANDART RAKOR, en önemlisi sizlerin beklentilerini memnuniyete çevirmeyi ilke edinmiştir. Bu hedefte her geçen gün kendimizi yeniliyor ve eğitiyoruz.